O nás

      Ačkoliv jsem vystudovala medicínu, vždycky mě to táhlo k barvám. Mým snem bylo vyrábět dekorativní kosmetiku, od začátku až do konce, nejen kompletovat výrobky do obalů. A právě díky lékařskému vzdělání jsem mohla v roce 2001 začít podnikat v oblasti výroby kosmetiky. V Horkách u Čáslavi se tak ve starobylé budově , pod kostelem sv. Václava, zrodila firma Golden Line. Kromě jednatelky jsem tu především vývojářkou a supervizorkou. 

       Mezi další členy našeho malého týmu patří moje zástupkyně a dlouholetá spolupracovnice  Kira Babrajová (fakturace, správa financí, část logistky, Romanka Zelená (asistentka, expedice, komunikace s klienty), Miška Škramovská (míchání produktů v sekci pasty, vývoj) a Janička Krulišová (míchání polotovarů v sekci prášků a lisování, vývoj).

      Máme vlastní výrobní závod a 2 laboratoře. Naši vývojáři neustále připravují nové výrobky odpovídající současným trendům a požadavkům - vyvinuli jsme např. matující tekutou rtěnku (liquid matte lipstick), tekutý a tuhý rozjasňovač a v současnosti pracujeme na krycím krémovém make-upu. 

          Díky našemu malému, ale dobře sehranému týmu jsme schopni bez větších administrativních průtahů pružně reagovat na potřeby a požadavky klienta. Umíme improvizovat, a pokud máme na skladě materiál, dokážeme se vyhnout výpadkům. Máme na sebe napojené dodavatele kartonáže, etiket a některých surovin, takže nám nevznikají žádné prostoje. Obvykle trvá celý proces od nápadu až hotovému výrobku 1 až 2 měsíce.

Naším cílem je vyrábět kvalitní a krásné věci, které budou lidi těšit. Potěšte i vy své zákazníky privátní značkou kosmetiky z přírodních surovin, kterou pro vás vyvineme od receptury až po etiketu.


Jana Cibulková, jednatelka