Portfolio


     Každá kosmetická značka potřebuje dobře sestavené portfolio. Rádi Vám pomůžeme zajistit bohatý sortiment přímo na míru, který bude zároveň splňovat všechny požadavky naší legislativy.

Fotogalerie

Pudry, bronzery a tvářenky

Dovedeme vyrobit prakticky všechny druhy klasických pudrů, bronzerů a tvářenek. K dispozici máme naše oblíbené odstíny, ale můžete si u nás objednat i vlastní. Naprostou samozřejmostí jsou i kosmetické výrobky pro zákazníky se specifickými požadavky. (Například svedeme vyrobit pudr s kyselinou salicylovou pro problematickou a mastnou pleť.) Také pro nás není problém zajistit výrobky s atraktivním reliéfem. (Krajka, oblíbený tvar, vzor...)

Kuličkové pudry

Pokud chcete přijít na trh s něčím opravdu neobvyklým, dokážeme Vám jako výhradní výrobce tohoto sortimentu v ČR zajistit všechny z výše uvedených kategorií i v kuličkové formě, která dodá Vaší kosmetické řadě punc vzácnosti a luxusu.

Oční stíny

Specializujeme se na výrobu zapečených očních stínů v širokém rozsahu odstínů. Zapečené oční stíny se navíc dají použít i při mokré aplikaci (takzvané Wet&Dry), která zvyšuje intenzitu barvy, dodává stínům metaličtější vzhled a zlepšuje jejich výdrž na oku. Jelikož jde na pultech obchodů opět o málo zastoupený sortiment, budete nad svou konkurencí opravdu výrazně vyčnívat.

Rtěnky a balzámy na rty

Ať už chcete zákaznicím nabídnout pečující balzám na rty, tónovaný balzám nebo rtěnku, pomůžeme Vám vybrat nejlepší odstín výrobku, jeho vlastnosti i texturu. Co se týče rtěnek, v nabídce máme jak klasické rtěnky v tyčince, tak dlouhotrvající tekuté rtěnky, které vydrží na ústech podstatnou část dne.

Řasenky

Ženy se ve velkém nedovedou obejít bez řasenky, proto by neměla chybět v portfoliu žádné kosmetické značky. Na výběr máme z několika vlastních receptur, ale rádi Vám pomůžeme vymyslet i Vaši vlastní, která bude vyhovovat potřebám Vašich zákaznic.

Mýdla a šampuky

Specializujeme se na výrobu stylových tělových mýdel a mýdel na ruce, která Vám dodáme v atraktivních a neobvyklých tvarech. (V případě zájmu Vám dovedeme vyrobit i formu podle Vašich preferencí a představ.) Šampuky se zase skvěle hodí pro zeleně smýšlející značky, které chtějí zákaznicím a zákazníkům nabídnout kvalitní péči o vlasy, ale zároveň jim záleží na tom, aby jejich značka nadměrně nezatěžovala životní prostředí.

Koupelová kosmetika

Golden Line, s. r. o. proslula díky výrobě koupelových šumivek a bomb, které taktéž dodává v neobvyklých formách a vůních. Pokud tedy hledáte dodavatele originálně pojatých koupelových bomb, které je možné obohatit o pečující složky, které promašťují pokožku, rádi se staneme Vaším partnerem. Součástí koupelové kosmetiky jsou mimo jiné i koupelové soli, které zvládneme vytvořit jak v zábavných barvách a aromatech, tak s tradičnější bylinnou recepturou a vůní.

Krémy a gely

Kdo přemýšlí primárně o pečující kosmetické značce, rádi mu nabídneme naše know-how na výrobu kvalitních krémů a gelů jak na obličej, tak na tělo a na ruce. Sami si vyberete, jestli Vám vyhovuje klasická krémová textura, nebo dáte přednost lehčímu gelu, který mohou Vaše uživatelky používat i během parných letních měsíců. Do kategorie gelů, které umíme vyrobit, také patří gely pro speciální potřeby, například pod ultrazvukové přístroje, které se používají v ordinacích lékařů a v kosmetických salonech.

Vůně a deodoranty

Spolehnout se na nás můžete i při výrobě vlastních vůní a deodorantů. Vybrat si můžete buď z našich oblíbenců, nebo společně můžeme vytvořit Vaši speciální vůni, která zaplní volné místo na trhu.

Co dalšího pro Vás dovedeme vyrobit: I když je předchozí seznam výrobků z našeho portfolia opravdu vyčerpávající, rozhodně to není vše, co Vám dokážeme nabídnout. Rádi pro Vás vyrobíme sérii příjemně vonících čistících gelů na ruce, které se vejdou do každé tašky, rozjasňovač a mnoho dalších kosmetických výrobků. Napište nám a rádi Vás seznámíme s dalšími možnostmi naší zakázkové výroby.